UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 13878446
nr 1387 8446
Väggpendyl
Förgylld. Höjd: 53 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:59:18
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr